O nás

TomasJsme z České republiky, z Prahy. (Kdybyste náš obchod chtělli navštívit, adresa a otvíraí hodiny jsou v patičce webu) Jak se stalo, že máme obchod se zbraněmi pro larp, ​​film a cosplay a nyní produkujeme vlastní zbraně pro larp s vlastní brandem Thowt?

Pořádáme velké kostýmní dramatické larpy, často ze středověku, ale také z postapokalyptického světa. A věnujeme se také filmu – jsme filmová produkce, máme vlastní projekty, ale půjčujeme techniku ​​(kamery a objektivy i dalším filmařům. Ve světě filmu nás znají pod názvem společnosti Tomian s.r.o. (a náš web je https://film-rental.cz). Ve světě larpu jsme ale ovšem známější jako Cesty časem (https://cestycasem.cz).

Pro naše filmy a larpy budujeme vlastní fundus kostýmů a zbraní. Nejdřív jsme něco prostě koupili. A často nebyli spokojeni s kvalitou. Tak jsme začali vytvářet vlastní. Dnes je navrhujeme a vyrábíme podle našich návrhů a potřeb. Protože jsme neměli továrnu a její technologii, spojili jsme síly s některými výrobci v Asii a u nich vyrábíme polotovary a ty dokončujeme v České republice.

Aby se na trh nedostávaly kopie našich designů, vytvořili jsme pro ně brand Thowt a podlemonogram thowt small profilovka něj poznáte nové modely z naší produkce.

Velmi podobný příběh mají naše repliky historických koberců – jsou to rekonstrukce koberců, které se často dochovaly jen jako velmi poškozený nález nebo je dokonce známe jen z obraz a fresek a pro naše hry jsme nechtěli použít „historický“ vzor „perského koberce“, protože na trhu není nic, co by se aspoň přibližovalo designu koberců z doby před 17. stoletím. A když jsme chtěli historicky autentické prostředí, museli jsme sobě – i vám udělat repliky těch autentických.

Podobně je to s naší rozšiřující se nabídkou mincí. Nejsou to kousky pro sběratele, ale larpové a herní rekvizity. Co nejblžší autentickým středověkým ražbám, a cenově co nejdstupnější pro použití ve hře – abychom mohli dostatečné mincí dát hráčům našich her do hry a nebyli příliš nešťastní, když se nějaká ztratí.

Larp sword - eshop and shopKaždou larpová zbraň a rekvizitu, kterou prodáváme, jsme testovali jsme na našich hrách, které najdete na Cesty časem a náš obchod je ovlivněný našimi vlastními larpovými potřebami.

Všechny naše modely jsou vytvářené tak, aby odpovídaly CE certifikaci i certifikacím týkajících se zdravotní nezávadnosti a použitelnosti jako hračka. Což je pro nás i všechny prodejce, kteří od nás kupují zbraně pro své obchody a stánky důležité.