Půjčovna vybavení pro larp a film

Měkčené zbraně

Zbraně, které prodáváme, používáme na našich hrách a jsou k dispozici k půjčení i vám na vaše akce. Pro orientaci, co je co, použijte  nabídku eshopu. Ve fundusu půjčovny jsou v jednom dvou exemplářích prakticky všechny měkčené zbraně a rekvizity, které najdete v eshopu, některé v větším množství – např. meč rytíř 20 ks atd. Nejlepší je napsat nebo zavolat a domluvit se, co konkrétně potřebujete. Půjčovné je většinou 100,- za kus a akci / víkend. 

Kostýmy

Máme fundus odpovídající době cca 1250-1320 a umíme do této doby obléknout zhruba stovku lidí (máme růzé velikosti, společenské postavení od vesničanů přes měšťany až k panstvu. Oblékáme samozřejmě naše hry, ale také tu a tam hry jiných autorů, nějaké to focení nebo natáčení, stylové svatby apod. Výběr chce s ohledem na množství individuální domluvu. Podívat se můžete buď do galerií fotek z larpů nebo do playlistu videí Cesty časem.

Historické koberce

Na naše hry jsme s vybavili replikami historických koberců. Jsu to až na výjiky středověké koberce – které nikdo jiný nemá. Necháváme si je vyrábět na míru a jde  opravdové repliky podle nálezů fragmentů koberců nebo podle středověkých obrazů. Popravdě – máme je i v lowcostových variantách, a jestli děláte reenactment nebo hry které se budou opakovat, dává větší smysl si je koupit než půjčovat. Ale ůjčit je lze. Podívejte do eshopu do oddělení koberců, půjčujeme varianty PP a PES a to za 1/10 prodejní ceny na akci.  

Mirelony na spaní

Jde o desky na spaní v síle 2-4 cm o rozměrech 50 nebo 100 x 200. Pro ty, komu mirelon nic neříká, je to materiál používaný jako tepelná izolace, takže deska funguje jako taková luxusní karimatka. Spaní na mirelonu je pohodlnější než na karimatce a máme vyzkoušené, že opravdu dobře izoluje odspodu. Ve skladu jich máme asi 100, umíme tedy zhruba stovku lidí uložit na měkký teplý povrch. Půjčovné 10,- Kč za kus a den.

Filmová technika

Nemáme té techniky sic hangár ale pár pěkných kousků, mezi nimi skvělou filmovou kameru Panasonic VariCam S35. Podrobnosti najdete na webu rentalu >>.

Budete-li něco potřebovat, ozvěte se nejlépe přes kontaky nebo FB stránku https://www.facebook.com/CestyCasem nebo volejte 603 162 724 Tomáš, pokud jde o kostýmy 724 039 564 Gábi.