Doprava a platba

Samozřejmě, můžete si ho vyzvednout přímo u nás v Praze 6, Václavkova 2 a zaplatit na místě. Ale pro ty ostatní:

Poštovné

Pokud při kontrole Košíku vyplníte zemi, kam má být zásilka poslána, aktualizují se vám možnosti a ceny za shipping.  

V České a Slovenské republice doporučujeme kurýrní službu GLS/DPD. Je to pohodlné, bez front, levnější než pošta. Navíc objedáte-li v ceně přes 1.000 Kč, budete mít dopravu zdarma

Ve většině zemí Evropy posíláme některu ze tří kurýrních služeb: GLS, DPD,nebo DHL Economy. Uvedené služby kombinujeme tak, abyste měli dopravu rychle a v nejnižší možné ceně. V rámci České a Slovenské republiky je doba dodání 2 dny, ve většině zemí EU 3-4 dny. Do Itálie, Španělska, Francie a Irska to trvá o den déle, do Finska, Švédska, Norska, Řecka, na Maltu a na Kypr to trvá 6 pracovních dnů.

Pro zbytek světa je dostupná metoda poslání Českou poštou. Doba doručení 3-4 týdny, podle země, kam doručujeme. Alternativně nabízíme express dopravu přes expresní dopravce Fedex / UPS.

evropa 2021a

Cena, která se vám zobrazí v Pokladně je konečná a nenavyšuje se při posílání většího množství zboží. Je to nejnižší cena, za jakou můžeme balík poslat, neobsahuje celé áklady na poštovné – na těch se s vámi podílíme. Podle ceníků daných služeb jde většinou o nadrozměrnou zásilku v té nejnižší váze – do 2 kg. Pokud si toho objednáváte víc, samozřejmě my za shipment zaplatíme vyšší cenu, ale tu vám neúčtujeme. Chceme vám tak poděkovat za vaši větší objednávku. Takže čím víc mečů objednáte v jedné zásilce, tím vás poštovné vyjde na jednotlivý kus levněji.

Platební metody

Pro online platby používáme platební bránu společnosti ComGate Payments, a.s. 

Comgate online platební brána

Výhoda je, že platba a spárování s objednávkou proběhne automaticky v reálném čase. Přehled online platebních metod ComGate Payments, a.s. 

Platby kartou – přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro.

Apple Pay – na platební bráně je možné zaplatit pomocí Apple Pay. Služba se zobrazuje uživatelům Apple zařízení s prohlížečem Safari.

Google Pay – platební brána podporuje také Google Pay, tedy platbu kartou uloženou v Peněžence Google.

Bankovní převody – platební brána umožňuje online bankovní převody všech významných bank v Česku, na Slovensku a v Polsku, celkem kolem 50 bankovních domů.

PSD2 platba – bankovní převod s okamžitým potvrzením provedení. Platební brána jej umožňuje na základě směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2015/2366 (Payment Services Directive) prostřednictvím společnosti kevin.

Online bankovní převod je platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. Bankovní platební tlačítka jsou často využívaná v Česku, na Slovensku a v Polsku. V těchto zemích proběhne 30 až 50 % plateb právě touto metodou.

Česko – Online bankovní převod je dostupný u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, mBank a Fio banky.

Slovensko – Online bankovní převod prostřednictvím internetového bankovnictví je k dispozici pro Slovenskou sporiteľňu, Tatra banku, VÚB Banku.

Polsko – Online bankovní převody jsou k dispozici pro následující banky: Alior Bank, BNP Paribas Polska, Blik, Bank Millennium, Bank Nowy BFG S. A., Bank Ochrony Środowiska, Bank Pekao, Bank Pocztowy, Banki Spółdzielcze, Credit Agricole, Citi Handlowy, Getin Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Nest Bank, Noble Bank, Plus Bank, PKO BP, Santander, T-Mobile Usługi Bankowe, Toyota Bank a Volkswagen Bank.

QR platba – jeden z nejrychlejších způsobů provedení platby na desktopu. Zákazník načte QR kód mobilním telefonem a platbu provede v mobilním bankovnictví.

Odložená platba – zákazník e-shopu má možnost nakoupit ihned, zaplatit později. Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné. E-shop získá prostředky ihned po nákupu.

Platba na tři splátky bez navýšení – zákazník si může rozložit platbu za nákup na tři měsíční splátky bez poplatku. E-shop obdrží celou částku okamžitě.

Splátkový prodej – zákazník si může zvolit počet a výši jednotlivých splátek podle podmínek poskytovatele. E-shop obdrží celou částku okamžitě.

 

Proces platby

  1. Ze seznamu bank si zákazník vybere svou banku.
  2. Po výběru banky má zákazník možnost zaplatit platbu prostřednictvím QR kódu, nebo klikne na „Zaplatit v internetovém bankovnictví“  a je přesměrován do internetového bankovnictví.
  3. Po přihlášení do online bankovnictví se mu zobrazí předvyplněný platební příkaz. V tomto příkazu nemá zákazník možnost měnit částku, variabilní symbol ani banku příjemce.
  4. Po zaplacení dojde k přesměrování zákazníka zpět do e-shopu.kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

platebni metody

 

Offline bankovní převod

Na konci objednávky najdete instrukce k platbě. Platbu máme na účtě většinou během 1-2 dnů, jde-li ze zemí mimo Českou republiku, trvá to trochu déle. Banka slibuje maximálně 5 pracovních dnů ať je to odkudkoli. Poté posíláme potvrzovací mail a odesíláme zásilku.

Bitcoin / Litecoin

Můžete platit Bitcoiny nebo Litecoiny. Pokladna vám vygeneruje platební informace a jakmile se platba připíše na cílovou adresu, posíláme zboží. Pokud máte Bitcoin nebo Litecoiný účet, je to úplně nejlepší platební metoda. Umíme přijímat i Monero, ale zaím to neumí naše platební brána.  Chcete-li platit Monerem, volte Bitcoin a napište nám mail, pošleme vám platební instrukce mailem. Při platbě Bitcoin / Litecoin získáte 10% slevu!

Paypal

Je to rozšířená platební metoda. My ji nemáme moc rádi. Platíme za ni vysoké poplatky a je pro nás nejméně výhodná.