Language: English (Angličtina)

Doprava a platba

Samozřejmě, můžete si ho vyzvednout přímo u nás v Praze 6, Václavkova 2 a zaplatit na místě. Ale pro ty ostatní:

Poštovné

Pokud při kontrole Košíku vyplníte zemi, kam má být zásilka poslána, aktualizují se vám možnosti a ceny za shipping.  

V České a Slovenské republice vychází nejlépe Zásilkovna nebo Uloženka anebo kurýrní služba GLS/DPD.

Je to pohodlné, bez front, levnější než pošta. Zboží si vyzvednete v některé Zásilkovně nebo Uožence blízko vašeho bydliště.

Ve většině zemí Evropy můžete zvolit GLS/DPD. Je to mezinárodní kurýrní služba s dobrými cenami. V rámci České a Slovenské republiky je doba dodání 2 dny, ve většině zemí EU 3-4 dny. Do Itálie, Španělska, Francie a Irska to trvá o den déle, do Finska, Švédska, Norska, Řecka, na Maltu a na Kypr to trvá 6 pracovních dnů.

Pro zbytek světa je dostupná metoda poslání Českou poštou.

Doba doručení 1-2 týdny, podle země, kam doručujeme.

Řadu dalších kurýrních služeb vylučuje velikost zásilky – délka meče. Buď by cena byla moc vysoká, nebo to nejde vůbec. DHL nenabízíme, je to sice velmi rychlé, ale velmi drahé. (Může za to velikost zásilky.) Pokud by pro vás rychlost doručení hrála takovou roli, napište nám. Můžeme vám to touto službou poslat ale počítejte cenu kolem 150 EUR.

Cena, která se vám zobrazí v Pokladně je konečná a nenavyšuje se při posílání většího množství zboží. Je to nejnižší cena, za jakou můžeme balík poslat, neobsahuje celé áklady na poštovné – na těch se s vámi podílíme. Podle ceníků daných služeb jde většinou o nadrozměrnou zásilku v té nejnižší váze – do 2 kg. Pokud si toho objednáváte víc, samozřejmě my za shipment zaplatíme vyšší cenu, ale tu vám neúčtujeme. Chceme vám tak poděkovat za vaši větší objednávku. Takže čím víc mečů objednáte v jedné zásilce, tím vás poštovné vyjde na jednotlivý kus levněji.

Platební metody

 

platebni metody

 

Bankovní převod

Pro nás nejjednodušší na zpracování a nejméně poplatků. Na konci objednávky najdete instrukce k platbě. Platbu máme na účtě většinou během 2 dnů, jde-li ze zemí mimo Českou republiku, trvá to trochu déle. Banka slibuje maximálně 5 pracovních dnů ať je to odkudkoli. Poté posíláme potvrzovací mail a odesíláme zásilku.

Bitcoin / Litecoin

Můžete platit Bitcoiny nebo Litecoiny. Pokladna vám vygeneruje platební informace a jakmile se platba připíše na cílovou adresu, posíláme zboží. Pokud máte Bitcoin nebo Litecoiný účet, je to úplně nejlepší platební metoda. Umíme přijímat i Monero, ale zaím to neumí naše platební brána.  Chcete-li platit Monerem, volte Bitcoin a napište nám mail, pošleme vám platební instrukce mailem. Při platbě Bitcoin / Litecoin získáte 10% slevu!

Paypal

Je to rozšířená platební metoda. My ji nemáme moc rádi. Platíme za ni vysoké poplatky a je pro nás nejméně výhodná. Ale dovoluje vám platit platební kartou.