Doprava a platba

Samozřejmě, můžete si ho vyzvednout přímo u nás v Praze 6, Václavkova 2 a zaplatit na místě. Ale pro ty ostatní:

Poštovné

Pokud při kontrole Košíku vyplníte zemi, kam má být zásilka poslána, aktualizují se vám možnosti a ceny za shipping.  

V České a Slovenské republice doporučujeme kurýrní službu GLS/DPD. Je to pohodlné, bez front, levnější než pošta. Navíc objedáte-li v ceně přes 1.000 Kč, budete mít dopravu zdarma

Ve většině zemí Evropy posíláme některu ze tří kurýrních služeb: GLS, DPD,nebo DHL Economy. Uvedené služby kombinujeme tak, abyste měli dopravu rychle a v nejnižší možné ceně. V rámci České a Slovenské republiky je doba dodání 2 dny, ve většině zemí EU 3-4 dny. Do Itálie, Španělska, Francie a Irska to trvá o den déle, do Finska, Švédska, Norska, Řecka, na Maltu a na Kypr to trvá 6 pracovních dnů.

Pro zbytek světa je dostupná metoda poslání Českou poštou. Doba doručení 3-4 týdny, podle země, kam doručujeme. Alternativně nabízíme express dopravu přess DHL Express.

evropa 2021a

Cena, která se vám zobrazí v Pokladně je konečná a nenavyšuje se při posílání většího množství zboží. Je to nejnižší cena, za jakou můžeme balík poslat, neobsahuje celé áklady na poštovné – na těch se s vámi podílíme. Podle ceníků daných služeb jde většinou o nadrozměrnou zásilku v té nejnižší váze – do 2 kg. Pokud si toho objednáváte víc, samozřejmě my za shipment zaplatíme vyšší cenu, ale tu vám neúčtujeme. Chceme vám tak poděkovat za vaši větší objednávku. Takže čím víc mečů objednáte v jedné zásilce, tím vás poštovné vyjde na jednotlivý kus levněji.

Platební metody

 

platebni metody

 

Bankovní převod

Pro nás nejjednodušší na zpracování a nejméně poplatků. Na konci objednávky najdete instrukce k platbě. Platbu máme na účtě většinou během 2 dnů, jde-li ze zemí mimo Českou republiku, trvá to trochu déle. Banka slibuje maximálně 5 pracovních dnů ať je to odkudkoli. Poté posíláme potvrzovací mail a odesíláme zásilku.

Bitcoin / Litecoin

Můžete platit Bitcoiny nebo Litecoiny. Pokladna vám vygeneruje platební informace a jakmile se platba připíše na cílovou adresu, posíláme zboží. Pokud máte Bitcoin nebo Litecoiný účet, je to úplně nejlepší platební metoda. Umíme přijímat i Monero, ale zaím to neumí naše platební brána.  Chcete-li platit Monerem, volte Bitcoin a napište nám mail, pošleme vám platební instrukce mailem. Při platbě Bitcoin / Litecoin získáte 10% slevu!

Paypal

Je to rozšířená platební metoda. My ji nemáme moc rádi. Platíme za ni vysoké poplatky a je pro nás nejméně výhodná. Ale dovoluje vám platit platební kartou.