Hráči

199 359 

Hráči jsou příběh hráčů larpu, kde se dějí podivné věci, občas si nejste zcela jistí, v které jste realitě. Chvílemi se ocitnete ve středověké detektivce, kterou střídá postapo akce, fantasy i temný psychothriler. Přesto se vše odehrává v současnosti skutečným hráčům, které možná potkáváte na ulici. Je to knížka o originálním cestování časem, hráčích larpu a démonech, kteří se na světě skrývají.

Pro někoho prostě takový běžný příběh pár hráčů larpu, kde se neděje nic mimořádného. Pár mrtvých, honičky s lidožravými mutanty, démoni, co vylézají ve vaně z odpadu a další příhody.

Hrdinové této knihy jsou celkem obyčejní lidé, které jejich neobyčejný koníček – larp – zavede do neobyčejných a fantaskních situací. Ať už se jedná o cestování časem či prostorem, vždy se připravte na nečekané a současně velice reálné příhody – konečně, můžete kdykoli vyrazit po jejich stopách a dostat se do jejich světů.

V Hráčích se reálná současnost a fantazie spojují v jednu nezaměnitelnou směs. Velmi rychle vystupují z žánrového šuplíčku fantasy, případně urban fantasy. Bude vás bavit jejich jazyk, živé „neknižní“ dialogy i reálné charaktery postav, do kterých se rychle vžijete. Vše okořeněné suchým humorem, který vás dostane. Konečně autora znáte jako scénáristu filmu Gympl.

Knížku doprovází celostránkové komiksové ilustrace.

První díl trilogie Hráči, Reload a Zlá hra.

Žánr: Urban fantasy

Hráči
199 359  Vybrat možnosti