Hráči

199 359 

Knížka o cestování časem, hráčích larpu a démonech, kteří se na světě skrývají.

Hráči jsou příběh hráčů larpu, kde se dějí podivné věci a nevíte, v které jste realitě. Středověká detektivka, postapo akce, fantasy i temný psychothriler. Takový běžný příběh pár hráčů larpu, kde se neděje nic mimořádného. Pár mrtvých, honičky s lidožravými mutanty, démoni, co vylézají ve vaně z odpadu a jiné celkem běžné příhody.

Vstupte do světa Hráčů, kde realita a fantazie splývají v nekonečném chaotickém tanci. Kniha nabízí dobrodružství, na která nebudete nikdy připraveni. Ponořte se do středověké detektivky, přemístějte se do postapokalyptického světa, zákeřně vyvracejte válčící dramata, prožijte pohádková dobrodružství a zhluboka se ponořte do temného psychothrilleru – a to v jednom příběhu.

V Hráčích se současnost a fantazie spojují v jednu nezaměnitelnou směs. Připravte se na bouřlivé skoky mezi realitami, na nesmiřitelné bitvy a na záhadné psychologické zápletky, vše okořeněné suchým humorem, který vás dostane. Na první pohled jsou hrdinové této knihy obyčejní lidé, ale jejich neobyčejný koníček – larp – je zavede na neobyčejné a fantastické cesty. Ať už se jedná o cestování časem či prostorem, vždy se připravte na nečekané.

Zároveň budete mít možnost nahlédnout do tohoto světa díky 18 poutavým komiksovým ilustracím, které doprovází a komentují důležité momenty děje. Připravte se na neobyčejnou jízdu a na to, že se budete muset ptát: ‘V jaké realitě právě jsem a co z toho je pravda?”.

První díl trilogie Hráči, Hranice a Divoká hra.

Text je proložený 18 celostránkoivými komixy, které ilustrativně komentují některé okamžiky děje.

 

Hráči